ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НАН УКРАЇНИ

Портативні трасошукачі ОРТ

Призначення:

Портативні трансошукачі ОРТ призначені для безконтактного визначення розміщення трубопроводів (струмопроводів) і дають можливості: визначати місце, напрям і глибину залягання підземного трубопроводу, виявляти його відгалуження, дистанційно контролювати роботу станції катодного захисту (СКЗ). Працюють в зоні дії СКЗ або генератора струму.


Модифікація ORT-2016M додатково споряджена аналоговим виходом сигналу на зовнішні пристрої; може бути використано для автоматизованого пошуку траси трубопроводу за установки на транспортний засіб (наземний, водний, повітряний безпілотний літальний апарат (БПЛА) – дрон, квадрокоптер).


Модифікація ORT+В додатково споряджена вольтметром постійної напруги для контролю катодного захисту від корозії.


Модифікація ORT+В2 додатково споряджена вольтметрами постійної і змінної напруг для контактного контролю потенціалів поляризації металу в електропровідному середовищі та пошуку пошкодження ізоляції підземних трубопроводів.

Характеристики:

Переваги:

Прилад відрізняється малими масогабаритоми і ергоспоживанням та високими чутливістю і завадозахищеністю. Це високотехнологічний ґаджет, здатний на відстані оперативно визначити розміщення захованого підземного трубопроводу, незалежно від впливу промислових електромагнетних завад, зокрема, під високовольтними лініями електропередач. Оператор переносить прилад у кишені. Новизна технічних рішень захищена патентами.

Контактна інформація:

Джала Роман Михайлович

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України

(032) 263-35-33 dzhala.rm@gmail.com