Home Допомога


Віртуальна бібліотекаШановні відвідувачі!

До Вашої уваги та послуг - віртуальна бібліотека Фізико-механічного інституту НАН України.

Її завдання - надати Вам віртуальні полиці, іменовані за УДК для зберігання та обміну науковими публікаціями та посиланнями на них. Наповнення полиць - завдання як персоналу, так і самих користувачів бібліотеки. Для того, щоб додати статтю чи посилання в бібліотеку, Вам слід зареєструватися (на стадії реалізації), зайти на сторінку з відповідним до статті (посилання) УДК і натиснути кнопку "Додати статтю" ("Додати посилання"). Додаючи статтю, Вам слід у вікно опису внести її назву, авторів, по можливості - інші атрибути публікації (джерело, ключові слова і т.п.) та ваш коментар до неї.

Під час внесення статті у Вас є можливість встановити пароль для обмеження доступу до неї. Незастосування паролю забезпечує відкритий доступ до внесеної публікації. Такий режим є більш бажаним.

Великі можливості системи надсилання файлів вимагають відповідального користування нею. Користувач не має змоги вилучити вже внесену статтю, зокрема, шляхом внесення іншого файлу з аналогічним іменем. Передбачається, що користувач орієнтується до якого розділу (до найнижчого рівня підрозділів) УДК відноситься дана публікація. Назва файлу повинна містити лише латинські літери та цифри і не містити пробілів, розширення імені файлу (літери після останньої крапки) повинно вірно відображати формат файлу.

Ласкаво просимо!


Востаннє поновлено: 04.11.2008