Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Фестиваль науки триває
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Наука була, є і буде джерелом розвитку суспільства. Наука, технології таінновації є основою економіки, заснованої на знаннях. Вагомим фактором розвитку науки і технологій та стимулювання інноваційного розвитку економіки є пропаганда науки в суспільстві. Фестивалі науки сьогодні є найкращим світовим форматом популяризації науки.
Всеукраїнський фестиваль науки – це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки в суспільстві, засновником якого у 2007 році стала Національна академія наук України. Одним з найважливіших, пріоритетних завдань НАН України є підготовка висококваліфікованих, творчо мислячих молодих фахівців, здатних забезпечити інноваційну спрямованість і сталий розвиток економіки країни, продовжити кращі традиції вітчизняної прикладної та фундаментальної науки. В організації та проведенні  фестивалюразом з Національною академією наук України беруть участь Міністерство освіти і науки; Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації; галузеві академії наук України.
Спираючись на свої знання та досвід, науковці  прагнуть внести свій вагомий вклад у налагодження ефективної взаємодії між наукою і суспільством, сприяти залученню талановитої молоді до науки, інформувати суспільство про досягнення світової та вітчизняної науки, зрозуміло та дохідливо розповісти людям, що і як досліджують вчені, як наукові розробки покращують якість життя, які можливості дає людині сучасна наука.
Життя є багатшим для особистості, розум якої підготовлений до точного та ясного мислення, яка набула ґрунтовних знань про природу і суспільство, естетичних і соціальних навичок та навчилася їх використовувати. Ми шукаємо шляхи формування і розвитку стійкого прагнення до безперервного навчання та самовдосконалення, самоповаги та усвідомлення власного потенціалу у нашої молоді.
Головна мета фестивалю пропаганда науки у суспільстві. Ми намагаємось зробити науку доступною для людей будь-якого віку. Розширюючи масштаби та вдосконалюючи методи проведення фестивалю, ми намагаємось популяризувати наукове знання в суспільстві, сприяти формуванню позитивного ставлення до науки, викликати інтерес та повагу до науки з раннього віку, підвищити престиж професії вченого та викладача в суспільстві.
Успішне проведення Всеукраїнських фестивалів науки демонструє великий інтерес громадськості до таких форумів та актуальність і значущість популяризації науки для розвитку суспільства. З кожним роком кількість учасників і гостей Фестивалю зростає. Це об’єктивно свідчить про підвищення інтересу до науки в українському суспільстві.
 Фестиваль науки – це свято для всіх. Світ знань не має меж, і перемоги вчених були і ще будуть предметом нашої національної гордості. Наука має стати локомотивом, який дасть можливість нашій державі зайняти гідне місце у глобальній економіці та в соціогуманітарній сфері, гарантувати національну безпеку.
19-21 травня 2016 року в рамках Х Всеукраїнського фестивалю науки у приміщенні ІЕЗ ім. Є.О. Патона працювала виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України.
 Результати своїх фундаментальних і прикладних досліджень представили понад 50 інститутів Академії. Всього установи НАН України  виставили для перегляду  понад 470  наукових розробок у різних сферах діяльності. Серед яких і розробки Фізико-механічного інституту ім Г.В. Карпенка. Наш Інститут демонструє прилади для технічної діагностики та дистанційного зондування й контролю металоконструкцій, трубопроводів й інших відповідальних об’єктів довготривалої експлуатації, технології відновлення, зміцнення та захисту від корозії й низку інших. 
За активну участь і запрезентовані готові до впровадження розробки Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка нагороджено дипломом.
А дні науки тривають. Вони будуть продовжені Науковими пікніками  й низкою інших, не менш  цікавих заходів по всій Україні!
Бо «наука в Україні» таки є! Просто хочеться, щоб її помічали не лише науковці!
Х Всеукраїнський фестиваль науки розпочався
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
19 травня 2016  року  в  рамках  Х Всеукраїнського фестивалю  науки у приміщенні ІЕЗ ім. Є.О. Патона розпочала роботу виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України.  У відкритті та роботі виставки взяло участь керівництво Академії. 
   Метою проведення  цього  заходу є широке інформування  українського суспільства про  найбільш вагомі  досягнення вітчизняних наукових установ, демонстрація нових завершених конкурентоспроможних науково-технічних розробок, які  вже впроваджені або  можуть бути впроваджені у виробництво,  з  метою забезпечення  заміщення  імпортної  продукції  вітчизняними аналогами, що не поступаються зарубіжним або  й навіть  перевершують  їх  за  основними  якісними показниками.  Ці інновації спрямовані  на  підвищення  технологічного  й  технічного рівня широкого спектру галузей  –  охорони здоров’я, інформаційних технологій, машинобудування, житлово-комунального господарства, енергетики, сільського господарства, оборонної промисловості та інших. 
    Результати  своїх фундаментальних і прикладних досліджень представили понад 50 інститутів Академії.
розробок у різних сферах діяльності. Серед яких і розробки Фізико-механічного інституту ім Г.В. Карпенка. Наш Інститут демонструє прилади для технічної діагностики та дистанційного зондування й контролю металоконструкцій, трубопроводів й інших відповідальних об’єктів довготривалої експлуатації, технології відновлення, зміцнення та захисту від корозії й низку інших. 
     Виставка дає достойну відповідь тим, хто вважає, що «науки в Україні немає» і, сподіваємось, що керівництво країни гідно оцінить цей вклад, повернеться до нашої науки обличчям й, усвідомивши, що без неї європейський шлях розвитку України немислимий, – належним чином допоможе відзначити ювілейний сотий день народження Академії фінансуванням хоча б  на рівні з провідними європейськими країнами.
ПРИХОДЬТЕ, ОЦІНЮЙТЕ, ДУМАЙТЕ!
ВИРОБНИЧНИКИ – ВІДГУКНІТЬСЯ! МИ ПРОПОНУЄМО НАЙКРАЩЕ!

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Традиційно кожного травня в Україні відбувається Всеукраїнський фестиваль науки. Не став винятком і 2016 рік.
Цьогоріч фестиваль, започаткований «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від  14 лютого 1997 року № 145/97 проводиться Національною академією наук України спільно з Міністерством освіти і науки України, галузевими академіями вже вдеcяте.
Урочисте відкриття X Всеукраїнського фестивалю науки відбудеться 19 травня в холі Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона.

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Відповідно до постанови Президії Національної академії наук України від 17.02.2016 № 42 «Про проведення X Всеукраїнського фестивалю науки» 19-21 травня 2016 року в приміщенні Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (м. Київ, вул. Боженка, 11) буде проведено виставку-презентацію наукових досягнень установ НАН України.
Понад 50 установ, серед яких і наш Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка, представлять понад 500 науково-технічних розробок у сфері охорони здоров’я, інформаційних технологій, машинобудування, житлово-комунального господарства, енергетики, сільського господарства, оборонної промисловості тощо.

Низку заходів до X Всеукраїнського фестивалю науки  планується провести й у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка.
Сереед іншого – урочисте засідання Вченої ради, книжкову виставку  праць провідних учених ФМІ у бібліотеці інституту, презентацію готових до впровадження розробок під загальною назвою «Інноваційні технології & обладнання – як кінцевий продукт діяльності наукової установи» на семінарі, організованому ГО «Чисте повітря, чисте довкілля– запорука здоров`я нації».
 Запрошуємо до участі!
 
 

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 Вперед >>

Powered by CuteNews