Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Запрошуємо на Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” - стартап української науки (оновлено)
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Запрошуємо на Міжнародний форум

INNOVATION MARKET” - стартап української науки

 
 Форум відбудеться 22-24 листопада 2016 р. разом з Східноєвропейським Форумом "Інноваційна економіка та наука" в Міжнародному виставковому центрі. Це унікальна подія, де винахідники, виробники інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть споживачів їх розробок — менеджмент підприємств, які технологічно оновлюють виробничі процеси і акселераторів інвестиційних проектів, представників відомих інвестиційно-фінансових установ України, Польщі, Китаю, експертів з різних галузей економіки, представників влади.
  Завдання Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET»: просування розробок науково-дослідних і виробничих організацій, вищих навчальних закладів України, винахідників і раціоналізаторів для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення інвестицій для впровадження інноваційних рішень в різних галузях економіки; комерціалізація науково-технічних розробок, професійний захист авторських прав інтелектуальної власності інноваторів.
Складові Форуму: Виставка, Startup Алея, Конференція.
Виставка: демонстрація реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку і перспектив його розвитку: представлення сучасних розробок наукових установ України  різних напрямків та, відповідно, науково-технічних завдань різного рівня, як державних, так і приватних. Структурування всього масиву представленого за рівнем пріоритетності, за ступенем опрацювання і доведення до впровадження, що забезпечить ефективну участь інвесторів різного рівня (інвестфонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи, спеціальні інвестори).
 Startup Алея: високоорганізований спеціальний майданчик для представлення кращих вітчизняних інноваційних проектів. Проводиться у взаємодії з міжнародним акселератором бізнесу “BSHARKS”. Унікальна відмінність алеї - заклик "Досить шукати гроші, покупець - найкращий інвестор", який стимулює інноваційні проекти шукати "Розумні кошти", інтегруватися в проекти відомих світових компаній та знаходити прямих покупців для своїх інновацій. На заході будуть присутні великі компанії, що саме шукають інноваційні проекти, а також інноваційні інвестори, які інвестують "Розумні кошти".
 Зокрема, будуть представлені:
IntRobots [Інтроботс] - українский стартап який запустив школу робототехніки для дітей, студентів та дорослих. В рамках проекту вже відкрито 11 шкіл у Києві і 2 в регіонах. Метою даного проекту є навчання програмуванню роботів і збірка комплектуючих в функціонуючі прототипи. Учні школи мають можливість інтегруватися в світові конструкторські бюро, отримувати замовлення від провідних світових компаній, а також створювати власні проекти, з можливою акселерацією їх у прибутковий бізнес.
 PassivDom [ПесівДом] - українській стартап "будинку майбутнього". Проект займається не будівництвом, а друком домівок на 3D-принтері. PassivDom - перший повністю автономний будинок в світі, який не потребує спалювання будь-якого палива навіть в арктичному кліматі. Модуль використовує тільки екологічно чисту енергію сонця для всіх потреб його мешканців: клімат-контроль (опалення та охолодження), генерація води, контроль якості повітря і вмісту кисню. Будинок самостійно виробляє електроенергію для роботи всіх побутових приладів.
 Solaris [Соларіс] - український проект, що будує сонячні електростанції на дахах українських шкіл і переводить навчальні заклади на повне сонячне енергозабезпечення.
Інженери проекту розробили спеціальну систему стеження панелей за рухом сонця, таким чином збільшивши потужність більш ніж на 60% із всіх можливих до цього панелей. Першої школою, у якої буде власна сонячна електростанція, стане одна із Дарницьких шкіл у Києві. Це буде не просто сонячні панелі на даху - це кожна лампочка та комп’ютер у школі працюватиме на сонячній енергії. І не тільки - одна така станція на школі може забезпечити сонячною електроенергією найближчий житловий квартал.
 Також у програмі - виступи відомих українських та міжнародних бізнесменів, Конкурс на найкращий інноваційний проект. Переможці отримають практичну допомогу в розвитку розробок та технічне забезпечення від провідних компаній.
 Конференція: висвітлення проблем науки, пропозиції щодо шляхів їх вирішення - допомога в знаходженні грантів, програм підтримки та реалізації рішень; ініціація законопроектів, підзаконних актів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень; пропозиції з внесення змін до стандартів, правил і норм; проведення цільових заходів з постановки і вирішення конкретної проблеми.
Опрацювання питань професійного юридичного захисту авторських прав інтелектуальної власності.
 На сьогодні вже заявлено майже 500 розробок від 52-х інститутів НАН України та від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів та понад 50 доповідей конференц-програми.
17 листопада 2016 року в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. М. «Театральна») з 12.00 до 13.00 прес-конференція у якій візьмуть участь:
1.      Іван Ткаченко - заступник генерального директора Міжнародного виставкового центру, керівник проекту
2.      Повноважний представник Президії Національної академії наук України
3.      Заступник голови  Державної служби зайнятості Сергій Кравченко
4.      Влад Котов  – директор компанії BSHARKS
5.      Марія Прохорова – керуючий партнер Inhacking
6.      Володимир Червоний – координатор польського комітету 3.0 в Україні
7.      Владислав Бєлозьоров - представник СЕО ntRobots;
8.      Максим Гербут - представник СЕО PassivDom;
9.      Микола  Максимов - представник СЕО Solaris.
10. Сергій Марков – керівник прес-служби МВЦ
 Генеральний розпорядник заходів — ТОВ “Міжнародний виставковий центр”:
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”,
тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74 ,
Генеральний інформаційний партнер — Інтерфакс-Україна.
Генеральний новинний партнер –
Інформаційне агентство «ЛІГАБізнесІнформ»
 
Фізико-механічний інститут ім.Г.В. Карпенка – учасник усіх заходів організованих як  ТОВ “Міжнародний виставковий центр, так і Національною Академією Наук України.
ЗАПРОШУЄМО НА НАШІ СТЕНДИ:
        павільйон №1 – виставкові площі НАН України;
– павільйон №3 – стенд «ФМІ – ТЕХНОЛОГІЇ & ОБЛАДНАННЯ».
Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" – стартап української науки
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
У Києві зустрінуться автори інновацій і бізнес-структури, що шукають нові можливості виробництва і розвитку.
http://innovationmarket.com.ua/
http://innovationmarket.com.ua/
Міжнародний форум"INNOVATION MARKET" (МФІМ) пройде 22-24 листопада 2016 року спільно зі Східноєвропейським форумом "Інноваційна економіка і наука". Це унікальна за своїми можливостями подія, де винахідники, творці інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть своїх споживачів - менеджмент підприємств, що потребують технологічного оновлення виробничих процесів і акселераторів інвестиційних проектів, представників інвестиційно-фінансових установ України, Польщі і Китаю, а також представників влади і експертів в різних областях економіки.
Місія МФІМ: Інтеграція національного інтелектуального потенціалу і зарубіжного досвіду в інноваційний розвиток України.
Мета: Системне сприяння об'єднанню зусиль влади, науки, інвесторів і бізнесу для створення інноваційного ринку України.
Завдання: просування розробок науково-дослідних і виробничих організацій, вищих учбових закладів України, винахідників і раціоналізаторів для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення інвестицій для впровадження інноваційних рішень в різних галузях економіки; комерціалізація науково-технічних розробок, професійний захист авторських прав інтелектуальної власності інноваторів.
Складові Форуму : Виставка, Startup Алея Конференція.
Виставка: демонстрація реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку і перспектив його розвитку: представлення сучасних розробок наукових установ України різних напрямів і, відповідно, науково-технічних завдань різного рівня, як державних, так і приватних. Структурування усього масиву представленого за рівнем пріоритетності, за ступенем готовності і доведення до впровадження, що забезпечить ефективну участь інвесторів різного рівня (інвестфонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи, спеціальні інвестори).
Startup Алея: високоорганізований спеціальний майданчик для представлення кращих вітчизняних інноваційних проектів.
Проводиться у взаємодії з міжнародним акселератором бізнесу "BSHARKS".
Унікальна відмінність алеї – заклик "Досить шукати гроші, покупець – кращий інвестор", який стимулює інноваційні проекти шукати "Розумні гроші", інтегруватися в проекти відомих світових компаній і знаходити прямих покупців для своїх інновацій. На заході будуть присутні великі компанії, що шукають саме інноваційні проекти, а також інноваційні інвестори, які інвестують "Розумні гроші".
Унікальна риса формату відбору учасників стартап-алеї інновації запропонують багато сфер бізнесу, від робототехники до кулінарії.
Також в програмі виступи відомих українських і міжнародних бізнесменів, Конкурс на кращий інноваційний проект.
Переможці отримають практичну допомогу в розвитку розробок і технічне забезпечення від провідних компаній.
Конференція: висвітлення проблем науки, пропозиції шляхів їх вирішення допомога в пошуку грантів, програм підтримки і реалізації рішень; ініціація законопроектів, підзаконних актів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень; пропозиції про внесення змін в стандартів, правил і норм; проведення цільових заходів щодо постановки і вирішення конкретної проблеми; опрацювання питань професійного юридичного захисту авторських прав інтелектуальної власності.
На сьогодні вже заявлено близько 500 розробок від 52-х інститутів НАН України і від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів і понад 50 доповідей конференц-программи.
Ефективність МФІМ підсилює паралельне проведення Міжнародного промислового форуму, де, як правило, беруть участь від 300 до 600 компаній з 30 країн світу, що збільшить цільову аудиторію МФІМ.
 
Генеральний розпорядник заходів ТОВ "Міжнародний виставковий центр":
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м "Лівобережна",
тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74,

   www.facebook.com/innovationmarket.com.ua

10 листопада – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ В ІМ'Я МИРУ ТА РОЗВИТКУ
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (WorldScience Day for Peace and Development) відзначається з ініціативи ЮНЕСКО 10 листопада з метою підвищення усвідомлення важливості науки громадськістю цілого світу.
Проведення цього дня було рекомендоване у 1999 році на Всесвітній науковій конференції, яка відбувалася у Будапешті. ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції у 2001 році. У глобальному масштабі це свято було вперше відзначене 10 листопада 2002 року. А з 10 по 16 листопада відзначається Міжнародний тиждень науки та миру.
Існує також професійне свято працівників науки України – День науки, що відзначається в Україні у третю суботу травня. День науки в нашій державі був встановлений Указом Президента від 14 лютого 1997 року № 145/97 на підтримку ініціативи відомих учених, наукових установ, а також професійних спілок України.
10 листопада 2016 року у приміщенні Львівського Будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) відбулося урочисте засідання з нагоди вручення премій за участю керівників Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України
Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.11.2016 року №837/0/5-16 «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації у 2016 році» призначено обласні премії відомим ученим і знаним фахівцям та талановитим молодим ученим і спеціалістам.
Вітаємо  молодих учених і спеціалістів нашого інституту Дзерин О. Ю., Канюка Ю. І., Лаврися С. М., Максимів О. В., Погрелюка Л. В., Стасишина І. В., Ступницького Т. Р. із отриманням обласної премії, передбаченої для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області у 2016 році.

Так тримати!

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 82 ... 84 ... Вперед >>

Powered by CuteNews