Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Зустріч з делегацією AVIC
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4
В середу, 21 листопада у приміщенні Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона в межах візиту представників корпорації AVIC, (КНР) відбулася зустріч провідних фахівців та керівників корпорації із науковцями декількох інститутів НАН України.

 

Вітчизняну науку і свої готові до впровадження розробки презентували провідні вчені Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича, Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.
З презентаціями розробок нашого інституту на зустрічі виступили:
– Хома Мирослав Степанович, чл.-кор. НАН України, завідувач відділу корозійного розтріскування металів;
– Корній Сергій Андрійович, к.т.н., старший науковий співробітник відділу фізико-хімічних методів протикорозійного захисту металів.
Тема доповіді: "Захист сталей від корозії в морській воді за наявності сірководню".
– Муравський Леонід Ігорович, професор, завідувач відділу оптико-цифрових систем діагностики.
Тема доповіді: "Развиток в Фізико-механічному інституті оптико-цифрових, акустоемісійних і вихреструмових технологій неруйнівного контролю композитних структур".
Делегацію науковців Фізико-механічного інституту очолив директор Інституту, академік З.Т. Назарчук.
За результатами зустрічі оформлено відповідні документи про наміри сторін у розвитку подальшої співпраці міх установами НАН України та корпорацією AVIC.
Національна Академія Наук святкує своє сторіччя!
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Саме сьогодні (14 листопада) Національна Академія Наук святкує своє сторіччя!
У цей день гетьман Скоропадський підписав закон про її створення.
Доречі у цьому законі йшлося, що Академія організовується з 1 листопада, тобто – заднім числом. У цей же день Скоропадський підписав наказ про призначення перших 12 академіків. Було створено три відділи: історико-філологічний, фізико-математичний, соціальних наук, і по 4 академіки у кожному з відділів.
Наступна знакова дата – 27 листопада, перше спільне засідання. Тоді були обрані президент Академії Володимир Вернадський і неодмінний секретар – Агатангел Кримський.
Але є ще одна дата створення академії наук, яку святкували кілька десятиліть поспіль у радянській Україні – 12 лютого 1919 року.
Чому так? Директорія УНР залишила Київ, і до влади прийшли більшовики.
11 лютого відбулася зустріч Вернадського й Кримського з міністром освіти УРСР Володимиром Затонським. Вони намагалися знайти підтримку вже в радянського уряду, і так сталося, що саме Затонський 12 лютого 1919 року підписав наказ про передачу будинку пансіону графині Левашової Українській академії наук. Тобто, той будинок на вулиці Володимирській, в якому перебуває президія Академії – це перший будинок, який офіційно був переданий Академії. І так сталося, що передали його саме більшовики.
Академія була створена в роки національно-визвольних змагань для піднесення української науки та консолідації інтелектуальних сил нації.
Цю місію Академія пронесла через сто років, незважаючи на усі випробування.
        Щиро вітаємо усіх науковців, які працюють в системі НАН України, бажаємо творчих сил, натхнення та нових досягнень, які прославлять вітчизняну науку!
"БЕЗПЕКА_2018". Запрошуємо до участі!
«LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH» успішно завершила роботу
Наступна виставка за участі
 
 
"БЕЗПЕКА_2018"
 
До зустрічі 23 жовтня у ВЦ «Експоплаза»!
 
«БЕЗПЕКА» — провідна та найбільша в Україні виставка технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів та протипожежного захисту. Проходить за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та профільних галузевих і громадських організацій.
Щорічно у виставці беруть участь близько 130 вітчизняних та зарубіжних підприємств і компаній, відвідують майже 6 500 фахівців з усіх регіонів України. Більше інформації про виставку - Підсумки 2017 і прес-реліз БЕЗПЕКА 2017
Більшість учасників виставки представляють готові рішення, майже 30% учасників виставки – це українські виробники, що гідно конкурують із відомими закордонними брендами.
Виставка «БЕЗПЕКА» — ефективний майданчик для ознайомлення фахівців з новітніми технологіями і розробками, презентації та поширення власної продукції на українському ринку, налагодження нових контактів, пошуку та залучення нових клієнтів, збільшення обсягів продажів тощо. (https://www.bezpeka.ua/)
Реагуючи на реалії та виклики сьогодення у сфері безпеки, постійно відбуваються зміни і доповнення у тематиці виставки, розробляються та охоплюються нові ринки та сегменти економіки, залучаються до участі нові компанії та запрошуються до відвідування потенційні клієнти і споживачі.
Запрошуємо до участі у виставці!

<< Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... Вперед >>