Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Міжнародний промисловий форум – цьогоріч вп’ятнадцяте!
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
22-24 листопада 2016 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті проходив XV Міжнародний промисловий форум-2016 — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
Активну участь у цьому, найбільшому в Україні заході, взяв Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, що підтверджено відповідним дипломом.

Фізико-механічний інститут ім.Г.В. Карпенка – учасник усіх заходів
організованих як  “Міжнародним виставкови мцентром,
так і Національною Академією Наук України.
 
Міжнародний форум "Innovation Market" – створюємо українські інновації разом
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
22-24 листопада 2016 р. разом з Східноєвропейським Форумом "Інноваційна економіка та наука" в Міжнародному виставковому центрі в ідбувся Міжнародний форум "Innovation Market". Це унікальна подія, де винахідники, виробники інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрілись із споживачами їх розробоквласне тими людьми, які технологічно оновлюють виробничі процеси, інвестують проекти, представниками відомих інвестиційно-фінансових установ України, Польщі, Китаю, експертами з різних галузей економіки, представниками влади. За  багатолітню історію роботи МВЦ поставлено новий рекорд. Проведений цьогоріч вперше Міжнародний форум "Innovation Market" зібраа 52 науково-дослідних інститути, 22 вузи, понад100 спікерів та 1000 відвідувачів, 30 стартапів та інших комерційних організацій.
Окрім того було проведено перший в Україні фізичний краудфандинг.
Лише за 2 дні призовий фонд сягнув суми 51 250 гривень. Відвідувачі мали можливість самостійно обрати переможця стартап-алеї, віддавши учасникам свій голос.
Дякуємо усім присутнім стартапам, що зробили свій внесок у розвиток інновацій в Україні: ABC, Talk with me Blocks, Hideez, Zattoch, Luciding,Compressi, ConnectHome, We Ads, Force Emotion, IntRobots, Cup Navigator, Hushme, IZO LAB / FabLab Ukraine, SolarGaps, Solaris, TOP Banks, Hi, Kitty, Cardiomo, Feel VR, Shodee.com.ua, Fractal Tools,Drivery, BIOsens, Fabricator / FabLab, BrainZa та іншим.
Серед направду цікавих пропозицій стартапів обрано 3 переможці, що розділили між собою призовий фонд, який буде витрачений на розвиток стартапу:
1 місце - ABC, Talk with me Blocks - стартап, що об'єднав цифрові технології, доповнену реальність та звичні для дітей іграшки. Має на меті залучити дітей навчатися із задоволенням та допомогти діткам з аутизмом розвивати їх комунікативні навички. Здобуття нових знань відбувається через гру, яка сприяє кращому їх засвоєнню. Наприклад, направивши планшет чи телефон на кубик з літерою абетки, за допомогою нового додатку можна перетворити її на картинку з анімацією, а також озвучити складене слово.
50 % призового фонду - 25625 гривень.
2 місце - Fractal Tools - візуальний конструктор IoT-рішень, який дозволяє користувачам без знання програмування створювати розумні речі, об'єднувати їх в мережі, підключати до хмар, AI- і BI- елементам, а також створювати свої моб. і веб-додатки і підключати до своїх розумним девайсів.
30% призового фонду - 15375 гривень.
3 місце - BrainZa - штучний інтелект для вирішення проблем з аналітикою. Система опрацьовує текст, генерує відповіді на запитання, розпізнає та систематизує мову.
20% призового фонду - 10250 гривень.
Організатори щиро вдячні всім учасникам, відвідувачам, розробникам, вченим та

організаторам міжнародного форуму Innovation Market.

Серед учасників і наш Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України. Участь інституту підтверджено відповідним сертифікатом.
Паралельно у виставковому центрі на Броварському проспекті проходив XV Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
Активну участь у цьому, найбільшому в Україні заході, взяв Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, що також підтверджено відповідним дипломом.
І наостанок, приємна новина –: "Кабінет Міністрів України підтримав проведення на постійній основі Міжнародного форуму "INNOVATION MARKET" та Міжнародного Східноєвропейського форуму "Інноваційна економіка та наука".
Детальніше:
 http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249520596
До зустрічі наступного року! Створюємо українські інновації разом!.

 

Запрошуємо на Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” - стартап української науки (оновлено)
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Запрошуємо на Міжнародний форум

INNOVATION MARKET” - стартап української науки

 
 Форум відбудеться 22-24 листопада 2016 р. разом з Східноєвропейським Форумом "Інноваційна економіка та наука" в Міжнародному виставковому центрі. Це унікальна подія, де винахідники, виробники інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть споживачів їх розробок — менеджмент підприємств, які технологічно оновлюють виробничі процеси і акселераторів інвестиційних проектів, представників відомих інвестиційно-фінансових установ України, Польщі, Китаю, експертів з різних галузей економіки, представників влади.
  Завдання Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET»: просування розробок науково-дослідних і виробничих організацій, вищих навчальних закладів України, винахідників і раціоналізаторів для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення інвестицій для впровадження інноваційних рішень в різних галузях економіки; комерціалізація науково-технічних розробок, професійний захист авторських прав інтелектуальної власності інноваторів.
Складові Форуму: Виставка, Startup Алея, Конференція.
Виставка: демонстрація реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку і перспектив його розвитку: представлення сучасних розробок наукових установ України  різних напрямків та, відповідно, науково-технічних завдань різного рівня, як державних, так і приватних. Структурування всього масиву представленого за рівнем пріоритетності, за ступенем опрацювання і доведення до впровадження, що забезпечить ефективну участь інвесторів різного рівня (інвестфонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи, спеціальні інвестори).
 Startup Алея: високоорганізований спеціальний майданчик для представлення кращих вітчизняних інноваційних проектів. Проводиться у взаємодії з міжнародним акселератором бізнесу “BSHARKS”. Унікальна відмінність алеї - заклик "Досить шукати гроші, покупець - найкращий інвестор", який стимулює інноваційні проекти шукати "Розумні кошти", інтегруватися в проекти відомих світових компаній та знаходити прямих покупців для своїх інновацій. На заході будуть присутні великі компанії, що саме шукають інноваційні проекти, а також інноваційні інвестори, які інвестують "Розумні кошти".
 Зокрема, будуть представлені:
IntRobots [Інтроботс] - українский стартап який запустив школу робототехніки для дітей, студентів та дорослих. В рамках проекту вже відкрито 11 шкіл у Києві і 2 в регіонах. Метою даного проекту є навчання програмуванню роботів і збірка комплектуючих в функціонуючі прототипи. Учні школи мають можливість інтегруватися в світові конструкторські бюро, отримувати замовлення від провідних світових компаній, а також створювати власні проекти, з можливою акселерацією їх у прибутковий бізнес.
 PassivDom [ПесівДом] - українській стартап "будинку майбутнього". Проект займається не будівництвом, а друком домівок на 3D-принтері. PassivDom - перший повністю автономний будинок в світі, який не потребує спалювання будь-якого палива навіть в арктичному кліматі. Модуль використовує тільки екологічно чисту енергію сонця для всіх потреб його мешканців: клімат-контроль (опалення та охолодження), генерація води, контроль якості повітря і вмісту кисню. Будинок самостійно виробляє електроенергію для роботи всіх побутових приладів.
 Solaris [Соларіс] - український проект, що будує сонячні електростанції на дахах українських шкіл і переводить навчальні заклади на повне сонячне енергозабезпечення.
Інженери проекту розробили спеціальну систему стеження панелей за рухом сонця, таким чином збільшивши потужність більш ніж на 60% із всіх можливих до цього панелей. Першої школою, у якої буде власна сонячна електростанція, стане одна із Дарницьких шкіл у Києві. Це буде не просто сонячні панелі на даху - це кожна лампочка та комп’ютер у школі працюватиме на сонячній енергії. І не тільки - одна така станція на школі може забезпечити сонячною електроенергією найближчий житловий квартал.
 Також у програмі - виступи відомих українських та міжнародних бізнесменів, Конкурс на найкращий інноваційний проект. Переможці отримають практичну допомогу в розвитку розробок та технічне забезпечення від провідних компаній.
 Конференція: висвітлення проблем науки, пропозиції щодо шляхів їх вирішення - допомога в знаходженні грантів, програм підтримки та реалізації рішень; ініціація законопроектів, підзаконних актів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень; пропозиції з внесення змін до стандартів, правил і норм; проведення цільових заходів з постановки і вирішення конкретної проблеми.
Опрацювання питань професійного юридичного захисту авторських прав інтелектуальної власності.
 На сьогодні вже заявлено майже 500 розробок від 52-х інститутів НАН України та від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів та понад 50 доповідей конференц-програми.
17 листопада 2016 року в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. М. «Театральна») з 12.00 до 13.00 прес-конференція у якій візьмуть участь:
1.      Іван Ткаченко - заступник генерального директора Міжнародного виставкового центру, керівник проекту
2.      Повноважний представник Президії Національної академії наук України
3.      Заступник голови  Державної служби зайнятості Сергій Кравченко
4.      Влад Котов  – директор компанії BSHARKS
5.      Марія Прохорова – керуючий партнер Inhacking
6.      Володимир Червоний – координатор польського комітету 3.0 в Україні
7.      Владислав Бєлозьоров - представник СЕО ntRobots;
8.      Максим Гербут - представник СЕО PassivDom;
9.      Микола  Максимов - представник СЕО Solaris.
10. Сергій Марков – керівник прес-служби МВЦ
 Генеральний розпорядник заходів — ТОВ “Міжнародний виставковий центр”:
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”,
тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74 ,
Генеральний інформаційний партнер — Інтерфакс-Україна.
Генеральний новинний партнер –
Інформаційне агентство «ЛІГАБізнесІнформ»
 
Фізико-механічний інститут ім.Г.В. Карпенка – учасник усіх заходів організованих як  ТОВ “Міжнародний виставковий центр, так і Національною Академією Наук України.
ЗАПРОШУЄМО НА НАШІ СТЕНДИ:
        павільйон №1 – виставкові площі НАН України;
– павільйон №3 – стенд «ФМІ – ТЕХНОЛОГІЇ & ОБЛАДНАННЯ».

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 81 ... 83 ... 85 Вперед >>

Powered by CuteNews