Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень
 
 
Зважаючи на зміни в законодавчих нормах щодо присудження наукових звань, Clarivate Analytics, власник Web of Science, що індексує понад 180000 найкращих світових видань для 12700 з яких розраховується показник імпакт фактор, проведе в Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка 7 лютого 2017 року об 11:00  науково-методичний семінар “Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання. (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)”
 
Якісні наукові дослідження починаються з глибокого опрацювання наукової літератури відповідного профілю. Зважаючи на існування більше 100 000 наукових журналів в світі, і нерівномірність розподілу значущих публікацій за виданнями для пошуку літератури варто використовувати базу даних Web of Science (Thomson Reuters), яка є найстарішою наукометричною базою даних, заснованою Юджином Гарфілдом, фундатором ISI (Institute of scientific information, 1960 рік). До неї вже більше 50 років ретельно заносять усі бібліографічні відомості по кращим виданням, що забезпечує коректне індексування майже 13000 видань в трьох тематичних індексах з природничих наук SCIE, з соціальних – SSCI та гуманітарних AHCI і більше 5000 видань в політематичному індексі ESCI. Платформа  Web of Science дає можливість науковцю знайти не лише актуальну і перевірену інформацію за темою дослідження, а також потенційних співвиконавців з інших країн, установи партнери та визначитися з можливими джерелами фінансування.
Повна індексація усіх переліків літератури усіх видань колекції (більше 1 млрд. записів), створює можливості точних наукометричних оцінок і прогнозу розвитку певної наукової галузі та установи.
На семінарі буде розглянуто:
Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування.
Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів). Зважаючи на вимоги до опублікування результатів дисертаційних робіт і появу великої кількості хижацьких видань, науковці мають уважно ставитися до добору видання для публікації власних досліджень.
Безкоштовний референс менеджер EndNote base що дозволяє створити базу публікацій за темою дослідження, і суттєво полегшує оформлення статей за форматом певного видання, і нещодавно створену функцію EndNote Match, яка значно скорочує час підбору видання для публікації.
ResearcherID - ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті. H-index
Orcid – онлайн CV науковця, тощо.
Окремий блок присвячено академічному письму.
 
 
Міжнародний промисловий форум – цьогоріч вп’ятнадцяте!
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
22-24 листопада 2016 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті проходив XV Міжнародний промисловий форум-2016 — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
Активну участь у цьому, найбільшому в Україні заході, взяв Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, що підтверджено відповідним дипломом.

Фізико-механічний інститут ім.Г.В. Карпенка – учасник усіх заходів
організованих як  “Міжнародним виставкови мцентром,
так і Національною Академією Наук України.
 
Міжнародний форум "Innovation Market" – створюємо українські інновації разом
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
22-24 листопада 2016 р. разом з Східноєвропейським Форумом "Інноваційна економіка та наука" в Міжнародному виставковому центрі в ідбувся Міжнародний форум "Innovation Market". Це унікальна подія, де винахідники, виробники інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрілись із споживачами їх розробоквласне тими людьми, які технологічно оновлюють виробничі процеси, інвестують проекти, представниками відомих інвестиційно-фінансових установ України, Польщі, Китаю, експертами з різних галузей економіки, представниками влади. За  багатолітню історію роботи МВЦ поставлено новий рекорд. Проведений цьогоріч вперше Міжнародний форум "Innovation Market" зібраа 52 науково-дослідних інститути, 22 вузи, понад100 спікерів та 1000 відвідувачів, 30 стартапів та інших комерційних організацій.
Окрім того було проведено перший в Україні фізичний краудфандинг.
Лише за 2 дні призовий фонд сягнув суми 51 250 гривень. Відвідувачі мали можливість самостійно обрати переможця стартап-алеї, віддавши учасникам свій голос.
Дякуємо усім присутнім стартапам, що зробили свій внесок у розвиток інновацій в Україні: ABC, Talk with me Blocks, Hideez, Zattoch, Luciding,Compressi, ConnectHome, We Ads, Force Emotion, IntRobots, Cup Navigator, Hushme, IZO LAB / FabLab Ukraine, SolarGaps, Solaris, TOP Banks, Hi, Kitty, Cardiomo, Feel VR, Shodee.com.ua, Fractal Tools,Drivery, BIOsens, Fabricator / FabLab, BrainZa та іншим.
Серед направду цікавих пропозицій стартапів обрано 3 переможці, що розділили між собою призовий фонд, який буде витрачений на розвиток стартапу:
1 місце - ABC, Talk with me Blocks - стартап, що об'єднав цифрові технології, доповнену реальність та звичні для дітей іграшки. Має на меті залучити дітей навчатися із задоволенням та допомогти діткам з аутизмом розвивати їх комунікативні навички. Здобуття нових знань відбувається через гру, яка сприяє кращому їх засвоєнню. Наприклад, направивши планшет чи телефон на кубик з літерою абетки, за допомогою нового додатку можна перетворити її на картинку з анімацією, а також озвучити складене слово.
50 % призового фонду - 25625 гривень.
2 місце - Fractal Tools - візуальний конструктор IoT-рішень, який дозволяє користувачам без знання програмування створювати розумні речі, об'єднувати їх в мережі, підключати до хмар, AI- і BI- елементам, а також створювати свої моб. і веб-додатки і підключати до своїх розумним девайсів.
30% призового фонду - 15375 гривень.
3 місце - BrainZa - штучний інтелект для вирішення проблем з аналітикою. Система опрацьовує текст, генерує відповіді на запитання, розпізнає та систематизує мову.
20% призового фонду - 10250 гривень.
Організатори щиро вдячні всім учасникам, відвідувачам, розробникам, вченим та

організаторам міжнародного форуму Innovation Market.

Серед учасників і наш Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України. Участь інституту підтверджено відповідним сертифікатом.
Паралельно у виставковому центрі на Броварському проспекті проходив XV Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
Активну участь у цьому, найбільшому в Україні заході, взяв Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, що також підтверджено відповідним дипломом.
І наостанок, приємна новина –: "Кабінет Міністрів України підтримав проведення на постійній основі Міжнародного форуму "INNOVATION MARKET" та Міжнародного Східноєвропейського форуму "Інноваційна економіка та наука".
Детальніше:
 http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249520596
До зустрічі наступного року! Створюємо українські інновації разом!.

 

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 81 ... 83 ... 85 Вперед >>

Powered by CuteNews