Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


71 Ювілейна Оссолінська зустріч у Львівській національній науковій бібліотеці України імені В. Стефаника

16 червня 2017 року

у Львівській національній науковій бібліотеці України

імені В. Стефаника

відбулася 71 Ювілейна Оссолінська зустріч

за участю віце-прем’єр-міністра Республіки Польща,

міністра культури і національної спадщини професора Пйотра Глінського.

 

Зустріч було присвячено 200-річчю заснування Національного закладу імені Оссолінських – однієї з найбільших книгозбірень Львова, яка 1940 року увійшла до складу Львівської філії Бібліотеки академії наук УРСР. У 1946 р. діяльність Оссолінеуму було відновлено у Вроцлаві – на базі частини переміщених зі Львова колекцій.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні доктор Ян Пєкло, Генеральний консул Республіки Польща у м. Львів пан Рафал Вольскі, директор Національного закладу імені Оссолінських у Вроцлаві доктор Адольф Юзенко, директор Центру східноєвропейських студій Варшавського університету, Президент Українсько-польського форуму партнерства Ян Маліцький, представники Міністерства культури і національної спадщини Польщі та Львівської обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, представники наукової й культурної громадськості,

За участі віце-прем’єр-міністра Республіки Польща П. Глінського відбулось урочисте відкриття виставки «Оссолінеум: львівські збірки», в межах якої експонуватимуться документи з історичної колекції Національного закладу імені Оссолінських, що зберігаються у Львівській національній науковій бібліотеці України імені В. Стефаника.

 

 

За інформацією Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України