Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Візит делегації AVIC Manufacturing Technology Institute (КНР) до ФМІ НАНУ; підписана угода про співпрацю

На підставі домовленості на рівні Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України, з 14 по 16 грудня 2017р. Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України відвідала делегація Пекінського інституту авіаційних технологій ( MTI ) – фахівців у галузі матеріалознавства.

У складі делегації з Китаю було шестеро осіб: Wang Xiangnian (Deputy Chief  Technology Officer  MTI),  Xie Wei (Deputy Director  General MTI),  He Hongyu (Interpreter MTI ), Chai Peng (Senior Engineer MTI ), Ma Guojia (Senior Engineer MTI),  Zhang Bo (Senior Engineer MTI).

Метою приїзду делегації була зацікавленість китайської сторони у співпраці в галузі авіаційного матеріалознавства.                            

 15 грудня 2017р. делегація КНР зустрілась з керівництвом Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.

У головному корпусі Інституту відбувся семінар, на якому були заслухані:

  • презентація Пекінського інституту авіаційних технологій та
  • короткі презентації технологій, пропонованих ФМІ НАНУ.

                      

Після семінару гості оглянули такі лабораторії Інституту:
- відділу №14 поверхневого зміцнення конструкційних матеріалів (зав.від., д.т.н. Студент Михайло Михайлович);

- відділу №15 високотемпературної міцності конструкційних матеріалів в газових і рідко-металевих середовищах (зав.від., д.т.н. Погрелюк Ірина Миколаївна);    

                                             

- відділу №10 фізичних основ руйнування та міцності матеріалів в агресивних середовищах (зав.від., д.т.н. Дмитрах Ігор Миколайович);

- відділу №5 оптико-цифрових систем діагностики (зав.від., д.т.н. Муравський Леонід Ігорович).

Між представниками делегації Пекінського інституту авіаційних технологій (далі МТІ) та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України (далі ФМІ НАНУ)  було підписано меморандум про співпрацю.

Говорячи про угоду, це чудова можливість для ФМІ НАНУ працювати з однією з найбільших авіаційних груп у світі.

Співпраця між MTI та ФМІ НАНУ має сприяти продовженню подальшого співробітництва, досягненню створення технічних нововведень у галузі механічного виробництва, обробки поверхонь матеріалів та інших суміжних областях, і, в кінцевому результаті, якнайшвидшому впровадженню їх у виробництво.

Договір  передбачає, що сторони цього Договору будуть підтримувати один одного стосовно виконання та застосування проекту, відвідувати один одного відповідно до потреб, надалі розвивати дистанційні технологічні зв'язки через Інтернет та інші системи зв'язку, сприяти спільним публікаціям та спільним презентаціям на міжнародних конференціях та подавати заявки на спільні патенти.

Делегація КНР відвідала Львівський оперний театр ім. Соломії Крушельницької та музей етнографії, здійснила екскурсію по місту Львів. 16 грудня делегація КНР повернулась до Києва.

                 

P.S. Aviation Industry Corporation of China (скорочено AVIC) - китайська державна авіаційна компанія.

Об’єднана корпорація авіаційної промисловості Китаю (AVIC) вважає дату свого заснування 6 листопада 2008 р. Корпорація зосереджена на виробництві авіації, а також надає повні послуги клієнтам у багатьох галузях - від досліджень і розробок до експлуатації, виробництва та фінансування. Бізнес-підрозділи корпорації охоплюють оборонні, транспортні літаки, вертольоти, авіоніку та системи, загальну авіацію, дослідження та розробки, тестування польотів, торгівлю та логістику, управління активами, фінансові послуги, інжиніринг та будівництво, автомобілі тощо. У корпорації AVIC є понад 100 дочірніх підприємств, майже 27  компаній та більше 450 000 співробітників.

AVIC розвивається як глобальна компанія з диверсифікованим бізнесом та локалізованими операціями.

AVIC Manufacturing Technology Institute (далі MTI)Пекінський інститут авіаційних технологій є науково-дослідним інститутом авіаційних виробничих технологій авіакомпанії AVIC. МТІ проводить науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи з аеронавігаційних технологій та обладнання. 

Powered by CuteNews