Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


XІ Всеукраїнський фестиваль науки – 2017
Наука була, є і буде рушієм розвитку суспільства. 
Наука, технології та інновації є основою економіки, заснованої на знаннях. Вагомим фактором розвитку науки і технологій та стимулювання інноваційного розвитку економіки є пропаганда науки в суспільстві.
Фестивалі науки сьогодні є найкращим світовим форматом популяризації науки. Метою проведення Фестивалю науки в Україні є популяризація вітчизняних наукових досягнень, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету та престижу науки в українському суспільстві. 
Вклад вітчизняних наукових установ, що входять до складу Національної академії наук України, її видатних учених – засновників нових наукових напрямів без яких немислимий поступ нашої науки у світову наукову скарбничку направду вагомий і належно оцінений світовим науковим товариством. 
Протестуємо, мітингуємо, але продовжуємо вірити, що керівництво країни гідно оцінить цей вклад, повернеться до нашої науки обличчям й, усвідомивши, що без неї європейський шлях розвитку України немислимий, – належним чином допоможе відзначити ювілейний сотий день народження Академії хоча б фінансуванням на рівні з провідними європейськими країнами. 
Powered by CuteNews