Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" – стартап української науки
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
У Києві зустрінуться автори інновацій і бізнес-структури, що шукають нові можливості виробництва і розвитку.
http://innovationmarket.com.ua/
http://innovationmarket.com.ua/
Міжнародний форум"INNOVATION MARKET" (МФІМ) пройде 22-24 листопада 2016 року спільно зі Східноєвропейським форумом "Інноваційна економіка і наука". Це унікальна за своїми можливостями подія, де винахідники, творці інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть своїх споживачів - менеджмент підприємств, що потребують технологічного оновлення виробничих процесів і акселераторів інвестиційних проектів, представників інвестиційно-фінансових установ України, Польщі і Китаю, а також представників влади і експертів в різних областях економіки.
Місія МФІМ: Інтеграція національного інтелектуального потенціалу і зарубіжного досвіду в інноваційний розвиток України.
Мета: Системне сприяння об'єднанню зусиль влади, науки, інвесторів і бізнесу для створення інноваційного ринку України.
Завдання: просування розробок науково-дослідних і виробничих організацій, вищих учбових закладів України, винахідників і раціоналізаторів для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення інвестицій для впровадження інноваційних рішень в різних галузях економіки; комерціалізація науково-технічних розробок, професійний захист авторських прав інтелектуальної власності інноваторів.
Складові Форуму : Виставка, Startup Алея Конференція.
Виставка: демонстрація реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку і перспектив його розвитку: представлення сучасних розробок наукових установ України різних напрямів і, відповідно, науково-технічних завдань різного рівня, як державних, так і приватних. Структурування усього масиву представленого за рівнем пріоритетності, за ступенем готовності і доведення до впровадження, що забезпечить ефективну участь інвесторів різного рівня (інвестфонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи, спеціальні інвестори).
Startup Алея: високоорганізований спеціальний майданчик для представлення кращих вітчизняних інноваційних проектів.
Проводиться у взаємодії з міжнародним акселератором бізнесу "BSHARKS".
Унікальна відмінність алеї – заклик "Досить шукати гроші, покупець – кращий інвестор", який стимулює інноваційні проекти шукати "Розумні гроші", інтегруватися в проекти відомих світових компаній і знаходити прямих покупців для своїх інновацій. На заході будуть присутні великі компанії, що шукають саме інноваційні проекти, а також інноваційні інвестори, які інвестують "Розумні гроші".
Унікальна риса формату відбору учасників стартап-алеї інновації запропонують багато сфер бізнесу, від робототехники до кулінарії.
Також в програмі виступи відомих українських і міжнародних бізнесменів, Конкурс на кращий інноваційний проект.
Переможці отримають практичну допомогу в розвитку розробок і технічне забезпечення від провідних компаній.
Конференція: висвітлення проблем науки, пропозиції шляхів їх вирішення допомога в пошуку грантів, програм підтримки і реалізації рішень; ініціація законопроектів, підзаконних актів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень; пропозиції про внесення змін в стандартів, правил і норм; проведення цільових заходів щодо постановки і вирішення конкретної проблеми; опрацювання питань професійного юридичного захисту авторських прав інтелектуальної власності.
На сьогодні вже заявлено близько 500 розробок від 52-х інститутів НАН України і від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів і понад 50 доповідей конференц-программи.
Ефективність МФІМ підсилює паралельне проведення Міжнародного промислового форуму, де, як правило, беруть участь від 300 до 600 компаній з 30 країн світу, що збільшить цільову аудиторію МФІМ.
 
Генеральний розпорядник заходів ТОВ "Міжнародний виставковий центр":
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м "Лівобережна",
тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74,

   www.facebook.com/innovationmarket.com.ua

Powered by CuteNews