Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Міжнародний Форум „INNOVATION MARKET” (МФІМ) 22-24 листопада 2016

    З 22 по 25 листопада 2016 року у Міжнародному виставкововому центрі (Броварський проспект, 15, м. Київ) пройде XV МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ — найбільша щорічна промислова виставка в Україні. У 2005 роцівона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI),що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузіметалообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програмунауково - практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології,обладнання, інструмент,  комплектуючі, послуги тощо.

Цьогоріч вперше в межах ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ відбудеться
Міжнародний Форум „INNOVATION MARKET” (МФІМ)

„INNOVATION MARKET” спільно з Східноєвропейським Форумом „Інноваційна економіка та наука” – унікальне за своїми можливостями місце зустрічі політичних лідерів та представників влади України, генераторів інвестиційних проектів, представників авторитетних фінансових організацій України, Польщі та Китаю, виробників провідних інноваційних технологій та підприємств-споживачів.

Фізико механічний інститут ім Г.В. Карпенка НАН України,
як один з учасників МФІМ запрошує до участі.

 
До зустрічі на „INNOVATION MARKET

 

Powered by CuteNews