Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Академіку В.В. Панасюку – 90! ВІТАЄМО!

Вельмишановний Володимире Васильовичу!

     Колектив Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм.
   Наукова громадськість знає Вас як ученого у галузі теорії міцності матеріалів і конструкцій, одного з основоположників Львівської наукової школи механіків-матеріалознавців. Широке визнання здобули Ваші праці з питань міцності матеріалів, які вагомо вплинули на формування та розвиток нового напряму в сучасній механіці деформівних твердих тіл.
     Про Ваш науковий доробок свідчать публікації та підготовка наукових спеціалістів: Ви - автор та співавтор понад 600 наукових праць і винаходів, у тому числі 17 монографій; під Вашим науковим керівництвом підготовлено 14 докторських та 42 кандидатських дисертацій.
   Ваша успішна багаторічна наукова і науково-організаційна діяльність одержала визнання науковців і громадськості в Україні та за її межами, про що свідчать державні відзнаки і звання, членство в міжнародних інституціях і редколегіях журналів.
      Упродовж довг
их років роботи Ви особисто внесли чималу частку енергії, знань і вміння у розбудову української науки та утвердження Фізико-механічного інституту як провідної академічної установи в Україні та за її межами.

      У цей прекрасний день бажаємо Вам, дорогий Володимире Васильовичу, міцного здоров’я, щастя та наснаги у реалізації творчих задумів на благо науки та України.

З повагою,
Директор інституту, академік НАН України  З.Т. Назарчук    
Голова профкому інституту  Б.П. Клим

Powered by CuteNews