Основні напрями наукових досліджень ФМІ


Оголошення


Новини


Завершив роботу інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України»

Міністерством освіти і науки України разом з Національною академією наук України 14-16 жовтня 2014 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» було проведено інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України».

У рамках заходу були представлені зразки продукції для оборонно-промислового комплексу, завершені проекти, що готові до впровадження у виробництво, та перспективні дослідно-конструкторські роботи за тематичними напрямами: високоточна зброя, індивідуальний захист, прилади та системи інфрачервоного діапазону, високоточне позиціонування цілей та об'єктів. Відбулася дискусія науковців та виробників щодо комплексного забезпечення потреб Збройних Сил України. В інформаційно-комунікативному заході взяло участь близько 250 учасників: військові експерти, провідні вчені наукових установ та вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національних академій наук, установ та організацій оборонно-промислового комплексу, неурядових організацій, а також представники бізнесових кіл.

На загальній дискусійній панелі були обговорені проблеми науково-технологічного забезпечення обороноздатності України, перспективних напрямів розвитку технологій та техніки військового призначення, інструментів державної підтримки підприємств ОПК України в підвищенні їх науково-технологічного рівня. Дискусійну панель вів Міністр освіти і науки України Квіт С.М. У виступах Наумовця А.Г. – віце-президента НАН України; Комісаренка С.В. – директора Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України; Уруського О.С. – заступника генерального директора Державного концерну «Укроборонпром»; Стельмах Н.Г. –координатора Фонду "Крила Фенікса"; Тімченка В.М. – голови Товариства сприяння обороні України; Ільченка М.Ю. – проректора з наукової роботи НТУ «КПІ»; Товажнянського Л.Л. – ректора НТУ «ХПІ» були представлені результати провідних наукових установ та ВНЗ в сфері оборони та безпеки, підняті проблемні питання науково-технологічного забезпечення ОПК, зокрема, необхідність поліпшення законодавчих умов та стимулів для створення та впровадження нових технологій та техніки військового призначення.

У рамках заходу результативно працювали тематичні секції.

Участь у заході взяв і наш Фізико-механічний інститут ім Г.В. Карпенка. Під час огляду експозиції А.Г. Наумовець звернув увагу представників оборонного відомства на розробки інституту у галузі вібродіагностики та відновлення деталей для потреб бронетехніки.

За активну участь в інформаційно-комунікативному заході «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України» Фізико-механічний інститут ім Г.В. Карпенка нагороджено Дипломом.

Детальніша інформація про роботу секцій та вступне слово Міністра освіти і науки України С.М. Квіта на сайті: http://metaltechcomua.blogspot.com/2014/10/blog-post_17.html

 

Powered by CuteNews